Asus,Odanızı RGB Doyuracak Güç Kaynağını ve İşlemci Soğutucusunu Duyurdu!

vzrteknoloji 04 Haz 2018

Anakartlar,kasa ve ekran kartı konusunda markasını oldukça bilinir bir hale getiren Asus sektörün üst seviyesine ulaştı.

Dünyanın en büyük fuarlarından Computex 2018 çerçevesinde duyurduğu işlemci soğutucuları ve güç kaynakları ile oyuncuların gönlüne daha fazla girmeyi hedefliyor.

Asus,bu dönem için 240 mm ve 360 mm radyatör boyutlarında kullanılabilen,işlemci sıvı soğutucusu ROG Ryujin ile başlatacak. Asus,sıvı soğutucuların aksine, işlemci soketinin çevresindeki bileşenleri ve VRM’leri soğutmak için işlemci pompasına 600 milimetrelik bir fan yerleştirmeyi tercih ediyor.

ROG Ryujin’de de Aura Sync RGB bulunuyor. Asus,ilerleyen dönemlerinde bir de ROG Thor’un 850 watt’lık bir sürümünü piyasaya sürmeyi planlıyor. ROG Thor, birden fazla ekran kartını aynı anda destekleyebilen 1200 watt kapasiteli 80 PLUS bir güç kaynağı olarak yer alıyor.

ROG Strix oyuncu kasasına gelecek olursak Asus, geleneksel tasarımları takip etmesine rağmen 360 mm sıvı soğutma, dikey GPU desteği, kırılmaz cam yan paneller dahil olmak üzere modern bir kasa tasarımının tüm özelliklerine sahip ve ayrıcada oyuncu bilgisayarı kullanan fenomenleri için birebir bir kasa çıkarmış.Almayı düşenenlere bu kasa ve donanımlar kenarda tavsiyemiz olarak dursun dostlar….

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!
Aynı Zamanda Hem Laptop Hemde Şarj Aleti Hacklendi!
Nvidia GeForce 11 Serisi Çıkış Tarihleri Sızdırıldı!
Apple Artık OLED Ekran Üretimini Samsung’a Yaptırmayacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir