Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

vzrteknoloji 09 Ağu 2018

Samsung`un dün yaptığı lansmanı Unpacked etkinliğinde, Galaxy Note 9 dışında diğer aksesuarlara da ev sahipliği yaptı. İki cihazı birden kablosuz şarj edebilen Samsung Wireless Charger Duo ve Samsung Galaxy Watch tanıtıldı.

Giyilebilir ürünler günümüzün en büyük cazibesi olarak yer almakla birlikte büyük bir beğenide karşılıyor.İlk ürüne el atacak olursak uzun süredir hakkında konuşulan ve detayları merak edilen Galaxy Watch, iki farklı boyuttaki seçenekleri ile kullanıcılarını selam söylüyor. 42 mm ve 46 mm’lik seçeneklerinin olduğu belirtilen ürün, bilek boylarına göre bir iyileştirme almış diyebiliriz.

Saatin Kayışını hesaba katmadıgımızda 63 gram ağırlığa sahip olduğu belirtilen büyük boy saat, 46x49x13 mm boyutlarına sahip olacak. Gümüş renk seçeneği olan akıllı saati renklendirmek isterseniz; siyah, mavi veya gri renkli 22mm kayışlar arasında seçim yapabilirsiniz. Daha küçük model olarak tanıtılan Galaxy Watch ise 49 gram ağırlığında. 41,9×45,7×12,7 mm boyutlara sahip olduğu belirtilen akıllı saat, Midnight Black ve Rose Gold seçenekleri ile geliyor. Bu modelde de birçok farklı renkte renk seçeneği mevcuttur. Siyah, gri, kırmızı, mor, bej veya kahverengi renkteki kayışları seçmeniz halinde saatiniz farklı bir havaya bürünecektir.

5 metreye kadar su geçirmez olduğu belirtilen Samsung Galaxy Watch, yaz aylarında sizlere yüzerken de kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Amoled ekranın kullanıldığı Galaxy Watch, iki modelde de 360×360 çözünürlüğü ile birlikte 7 gün boyunca şarj etmeden kullanabileceğiniz model, bazı zamanlarda seçeceğiniz özellikleri kapatmanıza olanak tanıyacak bir de düşük enerji moduna sahip olarak yer alıyor.

46 mm’lik boyuttaki Galaxy Watch, 472 mAh pile sahipken; daha küçük olan model 270 mAh’lık bataryayı bünyesinde taşır. Pile ek olarak cihazın bir başka sevilesi özelliği de LTE’dir. Bu işlev sayesinde telefonunuz yanınızda bulunmasa da tüm bilgilerinize ve fazlasına erişim sağlayabilirsiniz. Her iki boyutun da 4 GB dahili belleğe sahip olduğu belirtilen Galaxy Watch, Exynos 9110 çift çekirdekli 1.15 GHz yonga seti ile donatılmış aynı zamanda  vücudunuzda yerinde gitmeyen bir şeyler varsa ve bu kalp atış hızınızı değiştiriyorsa, cihaz durumu saptayarak size bildirim verecektir. Fitness özelliğinin yanı sıra uyku izleme modunun da olacağı akıllı saat hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diğer ürünümüze gelecek olursak Samsung’un Galaxy Note 9’u tanıttığı etkinlikte kısaca bahsedilen cihaz, önümüzdeki aylarda satışa çıkacak. Tanıtımda çok fazla bilgi verilmeyen Wireless Charger Duo, muhtemelen Galaxy Note 9 ve Galaxy Watch cihazlarınızı aynı anda şarj edebilecek.

Henüz fiyatı belirtilmeyen cihaz Wireless Charger Duo, kablosuz şarj dünyasına yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor.Samsung yaptığı bu lansman ile birlikte hem Apple`a bir kapat attı hemde kendinin bu piyasadan silinemeyecegini gösterdi.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Motorola Z3,Modelinin 5G Teknolojisini Nasıl Sağlayabileceğini Anlattı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir