Seagate Tüketici Sınıfına Özel SSD’lerini Satışa Sunmaya Başlıyor!

vzrteknoloji 08 Tem 2018

Firmanın SSD’ler konusunda tüketici pazarından uzaklaşmış ve kurumsal müşterilere yönelmeyi tercih etmişti.Lakin yeni ürettikleri BarraCuda SSD serisi ile güçlü bir dönüş yapmayı planlıyorlar.

Firmanın 5 yıllık ara yapmasının ardından yeni tüketici sınıfı SSD serisi BarraCuda ile evlerimizdeki yerini alacak gibi görünüyor. Dizüstü ve masaüstü kullanıcıları için birçok seçenek sunan Seagate, yeni serisini 75 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunacak. Seagate, benzersiz flash-speed performansı ve SATA 6GB / s arayüzü ile veriyi bir sonraki hız, güvenilirlik ve çok yönlülük seviyesine taşımak üzere tasarlanan yeni BarraCuda SSD serisini tanıttı.

Performans kullanımı yönünden bakacak olursak hızlandırmak adına 560MB / s ve 90K IOP’lara kadar çıkabilen flaş hız fonksiyonu ile donatılmış olan BarraCuda SSD, neredeyse her bilgi işlem gereksinimi için istenen özellikleri sunar ve her bütçeye uygun bir çözüm sunmaktadır. BarraCuda SSD, 5 yıl garanti ile 1,8M saat kullanım ömrü sunuyor.

Ayrıca PC’ye kolayca entegre olabilmelerini sağlamak için SATA 6Gb / s arabirimiyle, birden fazla kapasite seçeneğiyle (250GB, 500GB, 1TB ve 2TB) ve standart 2.5” form faktörü ile sınıfının en iyi çok yönlülüğünü sunmakta. Seride 250GB kapasite 75 dolar, 500GB kapasite 119 dolar, 1TB kapasite 229 dolar ve 2TB kapasite de 499 dolar şeklinde fiyatlandırıldı. İlk olarak Amazon üzerinden satışı yapılacak olan serinin, Eylül ayı ile birlikte global pazarda satışa çıkacak gibi görünüyor.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!
Aynı Zamanda Hem Laptop Hemde Şarj Aleti Hacklendi!
Nvidia GeForce 11 Serisi Çıkış Tarihleri Sızdırıldı!
Apple Artık OLED Ekran Üretimini Samsung’a Yaptırmayacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir