Xbox`ta Artık Oyunları Cihaza İndirmek Gerekmiyor

vzrteknoloji 17 Eyl 2017

Oyunu parçalara ayırıp sadece oynayacağınız bölümleri oynamayı sağlayacak yeni özellik Xbox‘ta daha fazla oyun bulundurmanıza olanak sağlayacak. Ayrıca oyuncular oyunların kullanmadığı modlarını silerek daha fazla depolama kapasitesi açabilecekler. Bu sisteminse ne zaman geleceği henüz belli değil.

Yer tasarrufunun yanı sıra daha internet tasarrufuna da yol açacak bu özellik ile birlikte internet kotalarınız hızlı bir şekilde dolmayacak. Bu tarz veri kısıtlayan uygulamalar ülkemiz için önemli zira evlerimizde hala kotalı internetler bulunuyor.

Ayrıca bu gelen özelliği Xbox‘ın başlangıçta kurulu olan uygulamalarında da kullanmanız mümkün. Böylece Xbox sabit diskinizde boşa yer harcamamış, yerden tasarruf etmiş olursunuz. Xbox One X sadece bir kaç ay sonra piyasaya sunulacak. Bu özellik Xbox One X modeli ile birlikte gelebilir.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!
Aynı Zamanda Hem Laptop Hemde Şarj Aleti Hacklendi!
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir