Xiaomi’den Kablosuz Şarj Yapan MousePad İle Gene Göz Kamaştırdı!

vzrteknoloji 01 Tem 2018

Teknoloji devi Xiaomi gene yaptı yapacağını, yeni bir tasarımı ile bir kez daha göz kamaştırarak yeni bir teknolojiye imza attı.

Yeni teknolojileri geliştiren Xiaomi kullanıcıların çok çok hoşuna gidecek bir yeniliği daha başlattı. Xiaomi, kablosuz şarj özellikli MousePad geliştirdi.Bilgisayar başında vakit geçirenleri düşünen Xiaomi ise yeni bir adım attı. Artık mouse’unuzu kullanırken telefonunuzuda şarj edebileceksiniz.

Xiaomi, artık telefonunuzu mousepad’in üzerine koyduğunuzda şarj etmenizi sağlayacak. Yine oyuncuların en çok aradığı özelliklerden birisi olan RGB Led aydınlatma bu mousepad’de mevcut görünüyor.

Mousepad telefonunuzun bataryasını %100 dolduruyor. Şarjınız dolduktan sonra elektriği kesen Xiaomi, güvenliği elden bırakmıyor. Sağ üst köşeye eklenen yuvarlak kontrol kumandası ise RGB’nin kontrolünü sağlıyor.39 Dolar fiyat etiketine sahip Mousepad, artık oyuncuların ve ofis çalışanlarının vazgeçilmesi olacak.Helal be Xiaomi kim tutar seni koçum….

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!
Aynı Zamanda Hem Laptop Hemde Şarj Aleti Hacklendi!
Saç Bandı Kulaklığı ile Uykusuzluk Problemi Sona Eriyor!
Tesla Bu Seferde Sörf Tahtasını Üretip Satışa Sundu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir