E-devlet Üzerinden Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama Hizmete Girdi!

vzrteknoloji 09 Şub 2018

Normalde nüfus müdürlüğünden uzun başvurular sonucunda elde edilen nüfus soya ağacı bilgisi artık e-devlet üzerinden vatandaşlara bilgi vermeye başladı.

Sistem de 1800’lü yıllara kadar üst soy bilginizi kontrol etmeye imkanı olduğu belirtilmekte. İlk açıldığından sistem de şuan için bir yoğunluk söz konusu olmuş durumda. Sorgulama ekranında biraz beklemeniz gerekmektedir.

Beklemenin ardından sistem size kayıtlı soy ağacınızı gösterecektir. Bilinmesi gereken bir konu da sistemde sadece kendi isim soy isminiz ile sorgulama yapılmakta. Annenizin veya babanızın soy bilgileri görünmemekte.

Sorgulama yapmak için Tıklayınız

 

 

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Lise Mezunu Genç Kendi Arabasını Yaptı!
Ülkemizin Yeni Gözdesi Milli Enerji Silahı ‘Wattozz’ İle Tanışın!
Teknosa Bu Yıl 10 Milyon Dolar Zarar Elde Etti!
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir