Facebook`un Teması Güncellendi

vzrteknoloji 07 Eyl 2017

Son dönemde satın alma işlemleri ile sıkça gündeme gelen popüler sosyal medya platformu Facebook gelişmeye devam ediyor. Mobil platformdaki uygulamalarına geçtiğimiz yıllara göre daha fazla ağırlık veren Facebook, kullanıcıların şikayetleri doğrultusunda gelişen masaüstü Facebook uygulamasını bugün bir kez daha güncelledi.

Facebook Bir Süredir Temalarında Yenileme Yapıyor.Özellikle Yüz Emojelerinde Yenileme Yapan Facebook Şimdide Begenme ve Yorum Gibi İconlarını Güncelledi.Facebook`un En Büyük Güncellemesi Tabikide Mobil Cihazlara Geldi Pc Fazla Anlaşılmıyor ama Kendini Hissettiriyor.

FacebookAndroid platformunda bulunan ve sürekli şikayet alan uygulamasını güncelledi. Güncelleme ile yepyeni bir tasarıma sahip olan Android için Facebook uygulaması artık iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Twitter‘ın Android uygulamasının tasarımın andıran yeni Facebook mobil tasarımı yeni özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Bakalım Facebook daha ne gibi yenilemeler yapacak ilk kuruluşundan bugüne kadar bizi büyüleyen facebook büyülemeye ve tamamen tema degişimine gidecekmi takipte kalın tekno dostları…

 

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!
Saç Bandı Kulaklığı ile Uykusuzluk Problemi Sona Eriyor!
Your Phone İle Sorunsuz Mobil Senkronizasyonu Sağlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir