Instagram Yeni Güncellemesiyle Hepsini Gördün Özelliğini Ekledi!

vzrteknoloji 03 Tem 2018

Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram yeni bir özelliği daha uygulamasına ekledi. Geçtiğimiz günlerde IGTV adlı özelliği uygulamasına ekleyen Instagram, şimdide Hepsini Gördün adlı bir özelliği getirdi.

Instagram’da kullanıcıların çok vakit geçirmesi ekrana daha fazla bakması anlamına geliyor. Buda günümüzde teknoloji bağımlılığı olarak adlandırılıyor. Instagram bu bağımlılığın önüne geçmek için hepsini gördün özelliğini ortaya koydu.

Kullanıcılar Instagram ana sayfasında aşağı doğru kaydırırken, kronolojik sıralamayla sürekli eski gönderilere doğru ilerliyorlar. Instagram’ın yeni özelliği sayesinde artık kullanıcılar en fazla son 2 gündeki gönderilere bakabilecek.

Kullanıcılar son 2 gün içerisindeki tüm gönderileri gördükten sonra Instagram tarafından bir uyarı alacak. Uyarıda ise şu yazıyor: ” Son 2 gündeki tüm yeni gönderileri gördün. “

Instagram bu özellik sonrasında “Rahatsız Etme” özelliğinide getirecek. Bu özellikte Instagram’dan gelen bildirimleri engelleyecek. Yani size bir durumu bildirip Instagram’a bakmanızı engelleyecek.

Android P ve iOS 12 ise kullanıcıların uygulamalarda geçirdiği vakitleri sınırlama özelliği getirecek. Kullanıcı belirlediği bir uygulamada belirlediği bir zamanı seçecek ve o süre bittiği taktirde uygulamaya giremeyecek.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!
Saç Bandı Kulaklığı ile Uykusuzluk Problemi Sona Eriyor!
Your Phone İle Sorunsuz Mobil Senkronizasyonu Sağlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir