Instagram’ın Yeni Güncellemesi İle Takipçi Silme Özelliği Devreye Giriyor!

vzrteknoloji 18 Tem 2018

İnstagram’ın yeni özelliği ile  birlikte hesabınızda görmek istemediğiniz kişileri takipçi silme özelliğini kullanarak çıkartabileceksiniz.Uzun zamandır beklenen güncelleme yakın zamanda devreye girecek.

Kimi kullanıcılar Instagram takipçi silme veya Instagram takipçi çıkartma şeklinde çok fazla kaynak araştırsa da, şimdiye kadar böyle bir özelliği bulunmuyordu.nstagram üzerinde sizi takip etmesini istemediğiniz kişileri “engelle” diyerek listenizden çıkartabiliyor ve aynı zamanda kendisine engellendiği bildirimi gitmiyordu.

Takipçi listenizde yine o kişiler “engelli” bir şekilde görünüyordu. Şimdi Instagram takipçi silmeözelliği devreye girerek, direkt bu kişileri haberleri olmadan çıkartabileceksiniz.

Şuanda Instagram bu özelliği test etmeye devam ediyor. Bir kaç hafta içerisinde ise tüm kullanıcılara açılarak artık dilediğinizi arkadaş listenizden silebilir olacaksınız.Özellik geldiği zaman çok basit bir şekilde sadece 30 saniyede arkadaş silme özelliğini kullanabilirsiniz. Bunun için Instagram profilinize giriş yapın.

Ardından takipçi listenize gelerek hangi arkadaşınızı çıkartmak istediğinizi belirleyin. Ardından hemen yan tarafta bulunan “üç nokta” işaretine tıklayarak “takipçiyi çıkar?” seçeneğine “çıkar” yanıtını verin.Bu güncelleme gerçekten kullanıcılar için çok iyi bir haber oldu.Birdaha ki makalemizde görüşmek dileğiyle dostlar sağlıcakla kalın….

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!
Saç Bandı Kulaklığı ile Uykusuzluk Problemi Sona Eriyor!
Your Phone İle Sorunsuz Mobil Senkronizasyonu Sağlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir