Turk Telekom 15 Temmuza Özel Bedava Bir Günlük İnternet Verecek!

vzrteknoloji 14 Tem 2018

15 Temmuz’a şurda 1 gün kaldı.İnternet hizmetlerinin 15 Temmuz’da bedava olabileceği ve hediye paketlerle desteklenebileceği bir süredir konuşuluyordu.

Vatandaşlar tarafından internette en çok aratılan konular arasında da yerini aldı. “15 Temmuz’da internet bedava mı olacak?”, “15 Temmuz İnternet Bedava mı?” gibi sorular vatandaşlar tarafından Google’da aratılan sorular arasında yerini aldı.

Peki 15 Temmuz günü internet bedeva mı olacak? Türk Telekom’un internet paketini, evde internet paketini ya da cepte internet paketini kullanan müşteriler, 15 Temmuz’da Türk Telekom’un sunacağı ücretsiz hizmetlerden faydalanabilecek.

Türk Telekom’un 15 Temmuz’daki kampanyası şu şekilde olacak;

  • Tüm mobil abonelere her yöne 1000 dakika şebeke içi sınırsız konuşma
  • 1 GB bedava internet
  • 5000 SMS

Kampanyanın detaylarına bakıldığında ise;

  • Ev ve iş telefonlarından gün boyunca hem şehir içi hem de şehirler arası dakika sınırı olmadan arama yapılabilecek.
  • Ankesörlü telefonlardan telefon ve kredi kartı ile yapılan aramalarda, ev ve iş yeri aranıyorsa arama bedava olacak. Ancak GSM aranıyorsa görüşmenin sadece ilk 2 dakikası ücretsiz olacak.
  • Ayrıca Wi-Fi noktalarında da internet gün boyu ücretsiz olacak.
  • 15 Temmuz’da evde internet kullanımlarına AKN-AKK (adil kullanım noktası/kotası) dahil edilmeyecek.

TÜRK TELEKOM’UN MÜŞTERİLERİNE GÖNDERDİĞİ MESAJ ŞU ŞEKİLDE;

Değerli müşterimiz, 15 Temmuz günü 00:00 – 23:59 saatleri arasında evde internetinizden yaptığınız kullanımlar Turk Telekom’dan hediye olup adil kullanım kotanız etkilenmeyecektir. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun.

Ayrıca Turkcell de 15 Temmuz’da Türkiye genelindeki Wi-Fi noktalarında interneti gün boyunca ücretsiz sunacak. Bakalım benzer bir hamle diğer operatörlerden de gelecek mi?

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Üniversite Ögrencilerimiz Gizli Roket Atar Sistemi Geliştirdi!
Xiaomi Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!
Lise Mezunu Genç Kendi Arabasını Yaptı!
Ülkemizin Yeni Gözdesi Milli Enerji Silahı ‘Wattozz’ İle Tanışın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir