Twitter`da Masaüstü Sürünümünede Gece Modu Özelligi Geldi

vzrteknoloji 07 Eyl 2017

iOS ve Android uygulamalarında zaten bir süredir kullandığımız “Gece Modu” özelliği sonunda Twitter’ın masaüstü versiyonuna da geldi. Daha her hesap için aktif edilmeyen özellik yavaş yavaş tüm hesaplara aktif edilecek gibi duruyor. Ancak şimdiden gece modu özelliğini kullanan kullanıcılar halinden memnun gibi.

Sağ üst taraftaki profil fotoğrafınızın bulunduğu menüden ulaşabileceğiniz gece modu özelliğini Twitter, kendi resmi hesaplarından ve “Sıkça Sorulan Sorular” sayfasından da duyurdu. Özelliğin sabaha kadar tüm hesaplarda aktif edileceği düşünülüyor. Mobil uygulamada özellikle de karanlıkta gözlerimizi yormadığı için severek kullandığımız bu özellik umarız bir an önce aktif edilir. “Gece modu” özelliğinin Twitter’ın masaüstü versiyonuna gelmesi konusunda siz ne düşünüyorsunuz?

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!
Saç Bandı Kulaklığı ile Uykusuzluk Problemi Sona Eriyor!
Your Phone İle Sorunsuz Mobil Senkronizasyonu Sağlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir