WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!

vzrteknoloji 04 Ağu 2018

Whatsapp`tan sızan yeni bilgilere göre artık whatsapp durum bölümüne reklam özelliği getirerek reklamdan para kazanacak.Bilginin net olmamasınla beraber Sohbet uygulamasındaki Durum reklamlarının gelecek yıl yayınlanması bekleniyor.

Facebook‘un  satın aldığı ve 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip WhatsApp platformu her gün kullanılıyor. WhatsApp Business ise işletmelerin müşterileriyle anlık mesajlaşma yoluyla iletişim kurmasını sağlıyor.

Artık Firma müşterisiyle konuşabilmesi için 24 saat vakti olacak. Bu süre zarfından sonra konuşmaya devam etmek isteyen işletme, WhatsApp’a ödeme yapmak zorunda kalacak. WhatsApp’a göre Singapur Havayolları, e-ticaret şirketi Wish ve Uber gibi yüzlerce firma bunu test ediyor.

Whatsapp`tan sızan yeni bilgilere göre artık whatsapp durum bölümüne reklam özelliği getirerek reklamdan para kazanacak.Bilginin net olmamasınla beraber Sohbet uygulamasındaki Durum reklamlarının gelecek yıl yayınlanması bekleniyor.

WhatsApp Durum, kullanıcıların 24 saat boyunca görüntülenen metin, fotoğraf ve videolar yayımlamalarına olanak tanıyor. Yaklaşık 450 milyon insan, reklamları zaten gösteren Instagram Hikayeleri kullanıyor. Genel olarak kullanıma bakacak olursak 400 milyon kişi de WhatsApp Durum kullanıyor. Yani Facebook’un WhatsApp üzerinde böyle bir değişikliğe gitmesi parasal konuda yükseleceği anlamına geliyor.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
Saç Bandı Kulaklığı ile Uykusuzluk Problemi Sona Eriyor!
Your Phone İle Sorunsuz Mobil Senkronizasyonu Sağlandı!
Youtube Gece Modu Özelliği Android’e Gelmeye Başladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir