WhatsApp’ın Bu Sefer Bildirim Ekranına Bir Güncelleme Aldı!

vzrteknoloji 14 Tem 2018

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp için beklenen özelliklerden birinin daha beta sürümüne eklendiği ortaya çıktı. WhatsApp Beta kullanıcıları, bildirim ekranından mesajlara okundu onayı verme özelliğini kullanmaya başladıklarını söylediler.

WhatsApp, kullanıcıların kullanmak isteyebileceği bir başka özelliği daha sisteme entegre etmek için harekete geçti.İlk WhatsApp Beta 2.18.214 sürümünü kullananlar için hizmete açılan, Okundu Olarak İşaretle özelliği, bu sebeple gün yüzüne çıkmış oldu.

Okundu Olarak İşaretle özelliği beta kullanıcılarının beğenisine sunulmadan önce, bildirim ekranında sadece Cevapla tuşu yer alıyor ve kullanıcılar cevapla tuşuna basarak, uygulamayı tamamen açmadan mesajları yanıtlayabiliyorlardı. Okundu Olarak İşaretle özelliğiyle birlikte bildirim ekranında yer alan tuşların sayısı ikiye çıkarılırken, WhatsApp kullanıcılarının uygulamayı açmadan kullanabilecekleri özellikler de artmış oldu.

“Okundu Olarak İşaretle” özelliği ile bir sohbetten üst üste mesajlar geldiğinde uygulamaya girmeye gerek kalmadan mesajları okuduğunuzu karşı tarafa bildirebileceksiniz. Yani bildirim menüsünden okuduğunuz mesajlara okundu bildirimi göndererek, uygulamaya girip, bütün mesajları açmanız gerekmeden, işinizi bitirebileceksiniz.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!
Saç Bandı Kulaklığı ile Uykusuzluk Problemi Sona Eriyor!
Your Phone İle Sorunsuz Mobil Senkronizasyonu Sağlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir