WordPress Artık Google Fotoğraflar İle Uyumlu Çalışıyor

vzrteknoloji 27 Eyl 2017

WordPress’in duyurduğuna göre, şirket Google ile “Google Fotoğraflar” uygulamasıyla WordPress’in sisteminin uyumlu olması üzerine anlaştı. Artık WordPress kullanıcılarının sitelerine, bloglarına veya kendi paylaşım hesaplarına fotoğraf koyarken doğrudan “Google Fotoğraflar”ı seçerek, hesaplarına aktardıkları fotoğraflardan faydalanabilecekler.

WordPress yeni site kuracaklar için çoğu zaman basit, ücretsiz ve etkili bir sistem sağlıyor. Özellikle de açık kaynaklı olmasından dolayı hem bedava hem de paralı olmak üzere milyonlarca hazır temaya sahip olduğundan dolayı, özellikle de bu işte neredeyse herkes tarafından kullanılan bir sistem olma yolunda ilerliyor. Bu özellikle de birlikte mobil platforma olan uygunluğunu gün geçtikçe arttıran WordPress’in artık karşısında bu anlamda da rakibi kalmayacak gibi gözüküyor.

Fotoğrafları kendi “Google Fotoğraflar” hesabınıza aktardığınız fotoğraflardan ekleme için, WordPress ve Google hesaplarınızı eşleştirmeniz yeterli. Özellikle de Google’ın kendi sahip olduğu ve WordPress’in de neredeyse rakibi olan “Blogspot”un işin açıkçası WordPress’e göre tek öne çıktığı yön buydu. Bu sayede WordPress bu özelliği de edinerek durumu eşitlemiş gibi gözüküyor.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!
Your Phone İle Sorunsuz Mobil Senkronizasyonu Sağlandı!
Youtube Gece Modu Özelliği Android’e Gelmeye Başladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir