Your Phone İle Sorunsuz Mobil Senkronizasyonu Sağlandı!

vzrteknoloji 01 Ağu 2018

Windows 10 güncellemesi ile birlikte gelecek olan Your Phone uygulaması ile iOS ve Android akıllı telefonların senkronizasyonunu yürütmek çok kolay olacak görünüyor.

Windows Insider kullanıcılarına Fast Ring üzerinden sunulan Windows 10 Insider Ön İzleme Yapısı 17728 (RS5) ile Your Phone sürünümü kendini kanıtlamış durumda görünüyor.Kullanıcılar tarafından olumlu not alan sürüm mobil işletim sistemine bağlı olarak farklı özellikler sunacağının altı çiziyor.

PC’de uygulamayı açtığınızda Microsoft size bir uygulama gönderecek ve bunu cihazınıza indirmeniz gerekecek.iPhone akıllı telefonları ile PC’lerini birbirine bağlantılamış olacak. İnternet sayfalarındaki gezinmelerinizi görebilecek ve web sayfalarını bilgisayarınıza göndererek sörfe kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Lakin şunuda belirtmekte fayda var.Uygulamayı kullanabilmek için Android 7.0 ve üstü bir sürüme sahip olmanız gerektiğini belirtelim.

Yukarıdaki gif sayesinde uygulama hakkında biraz da olsa bilgi edinebilirsiniz.Microsoft’un blog yayınında yalnızca mesajların, fotoğrafların ve bildirimlerin senkronize edilmesinin değil, PC özelliklerinin devam ettiği belirtiliyor.

Your Phone uygulaması Microsoft’un sonraki Windows 10 güncellemesinin bir parçası olarak Redstone 5 kodunun bir parçası olarak test ediliyor. Bu güncelleme Ekim ayında gelecek.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!
Youtube Gece Modu Özelliği Android’e Gelmeye Başladı!
Bir Süre Önce Kapatılan Blogspot Yeniden Erişime Açıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir