Youtube Ücretli Abonelik Dönemi Bitiyor!

vzrteknoloji 27 Eyl 2017

Tıpkı Netflix gibi kullanıcılarından içerikler karşılığında ücret alan YouTube, National Geographic ve Susam Sokağı gibi içerik üreticilerinin ücretli içeriklerinden komisyon alıyordu.

Ücretli kanallar özelliği, izleyiciler arasında popüler olmadığı gerekçesiyle aralık ayında sonlandırılacak.

Resmi blog’undan açıklama yapan Google kararın gerekçesini, “Ne içerik üreticileri ne de izleyiciler arasında popüler olamadı.” cümlesiyle açıkladı.

Video paylaşım portalının aylık ücret karşılığında özel programlar ve reklamsız bir deneyim sunduğu YouTube Red ise bu karardan etkilenmiyor. Bu özellik şu an için yalnızca ABD’den kullanılabiliyor.

YouTube, video üreticilerinin para kazanabilmesi için daha fazlasına sponsor olmayı planlıyor.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!
Your Phone İle Sorunsuz Mobil Senkronizasyonu Sağlandı!
Youtube Gece Modu Özelliği Android’e Gelmeye Başladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir