YouTube Yıllar Sonra Logosunu Degiştirdi

vzrteknoloji 05 Eyl 2017

Google’ın büyük emekler sonucunda satın aldığı ve sonrasında da gelişimini sürekli artıran YouTube’un ikonik logosunda bir takım değişklikler oldu. Görünüm açısından önceki logodan müthiş bir farkı olduğunu söyleyemeyiz fakat bu değişiklik uzun süre sonra ilk kez gerçekleşti.

YouTube’un eski logosunda, “Tube” kısmı kırmızı bir kutucuk içerisindeydi. Fakat yeni değişiklik ile Tube’un ardındaki kırmızı kutucuk, YouTube mobil uygulamasının şeklini alarak logonun başına geliyor.

Şirkete göre yeni logo, çeşitli cihazların en ince ekranlarında bile daha iyi çalışan esnek bir tasarıma olanak tanıyor. Bunun başlıca nedeni ise alan sınırlı olduğu taktirde mobil uygulamasının simgesi, yani şu anda da logonun sol kısmı, gösterilebilecek. Paylaşım seçeneklerinde de yine aynı logo, tıpkı aşağıdaki gibi yer alacak.

Aslında bu yeni logonun, şirketin yapacağı değişikliklerin yalnızca başlangıcı olduğu yönünde haberler var. Çünkü YouTube artık yalnızca video sunan bir siteden çok daha fazlası. Müzik hayranları ve TV severleri de bünyesine toplamaya yönelik çalışmalarda bulunan şirket, yeni logodan itibaren daha tutarlı bir YouTube sürümünü göreceğimizi vurguluyor.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!
Saç Bandı Kulaklığı ile Uykusuzluk Problemi Sona Eriyor!
Your Phone İle Sorunsuz Mobil Senkronizasyonu Sağlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir