Hataları Gidermek İçin Apple,iOS 12 Beta 4’ü Kullanıma Sundu!

vzrteknoloji 18 Tem 2018

Apple,iOS işletim sistemini 12. sürümüne ilişkin 4. beta dönemini başlattı. Yeni sürüm gece saatlerinde sessiz sedasız yayınlandı.

İOS 12 Beta 3 Sürümünün yeni sürümüne ilişkin son test programı, beklendiği gibi düzgün bir şekilde başlamadı. Gece saatlerinde geliştiriciler için yayınlanan iOS 12 Beta 4, pek çok sorunu da beraberinde getirdi. En çok göze çarpan sorun da Apple’ın yeni stratejilerine göre geliştirdiği Screen Time uygulaması oldu.

Screen Time, hangi uygulamada ne kadar vakit harcandığının kontrol edilmesini sağlıyordu. Apple bu uygulamayı akıllı telefon bağımlılığını önlemek adına başlatmıştı. iOS 12 Beta 4 sürümünde ise faklı cihazlar arasında Screen Time üzerinden veri akışı gerçekleşmiyor. Apple bu sorunla karşılaşıldığında cihazı yeniden başlatmayı tavsiye ediyor.

Yeni test sürümüyle birlikte iPhone X ekranındaki hücresel sinyal sembolünün, ana ekran ve kilit ekranında hatalı gösterimde bulunabileceğini söylüyor. CarPlay ve Siri Shortcuts senkronize bir şekilde çalışmıyor olabilir. Aslında yeni sürüme ilişkin şikayetler, sadece CarPlay senkronizasyonuyla ilişkili değil iCloud’a yönelik şikayetler de var.

Apple,iOS 12 Beta 4, Netflix uygulamasının aniden kapanması sorunuyla, Fortnite oyunundaki donma sorunlarına çözüm getirmişe benziyor.Bizim tavsiyemiz beta sürünümününü hemen yüklememeniz dostlar çünkü daha çözümlemeye çoğu uygulamalar kavuşmuş degil.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir