Apple,iOS 12’nin Üçüncü Betasını Yayınladı!

vzrteknoloji 03 Tem 2018

 Bugün iOS 12’nin üçüncü betasını başarı ile yayınladı.Beta güncellemede görsellikler ve özellikle yeni getirilen özellikler güncellemenin faydalı oldugunu gösteriyor.

güncellemeleri ve yeni yazılım sürümleri, cihazlarımız dolayısı ile de bizim için büyük önem taşıyor. Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda tanıtıldıktan bir ay sonra çıkan iOS 12 güncellemesinin 3. betasını, sizler de uygun sertifikayı yükledikten sonra cihazlarınıza indirebilirsiniz.

iOS 12 güncellemesi, iPhone ve iPad’lerin özellikle eski modellerinin yüzünü güldürecek. Daha duyarlı ve daha hızlı hale gelecek olan cihazlara, her yönü ile yenilenmiş bir Haritalar uygulaması eşlik ediyor. Haritalar uygulamasındaki güncelleme sadece San Francisco bölgesi ile sınırlı olsa da özellik zamanla tüm bölgelere yayılacak.

iPhone X’da kullanılan Memoji özelliğine daha fazla kişiselleştirme seçeneği gelmiş durumda görünüyorki İOS 12 ile Siri, deyim yerindeyse daha da akıllandı. Yeni bir kısayollar özelliği sunan Apple, iPhone ve iPad’inizde ne kadar zaman harcadığınızı da saptayabilecek. Screen Time adı verilen yeni özellik, özellikle çocuklarınızı denetlemeniz için yararlı olabilir.

Özellikle ‘Rahatsız Etme’ seçeneklerinin geliştiği belirtilen 3. betada, dikkat dağınıklığı yaşayan kişiler de unutulmamış görünüyor. Gelen bildirimleri daha kolay bir şekilde organize edebileceğiniz sürüm, anında arama yapmanıza da olanak tanıyor.Son zamanlarda adından söz ettiren ARKit tabanlı Measure uygulaması da sürüme dahil edildi.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir