Google,Andoid İşletim Sisteminin İOS İşletim Sistemi Kadar Güvenli Olduğunu Söyledi!

vzrteknoloji 16 Mar 2018

Google bugün dördüncüsünü yayınladıgı Android Güvenlik Raporunu merak edenlere paylaştı.56 sayfalık raporda Androidin İOS Kadar güvenli oldugu söylendi.

Her ne kadar android bizim gözümüzde güvenli görünmesede Google 2016 ve 2018 raporlarını inceledigimizde 2016 Yılında % 00,4 olan zararlı programlarının 2018 Yılında %00,2 düştügünü söyledi.

Dünya çapında 2 Milyar Android kullanıcısı oldugunu söyleyen Google düzenli olarak çıkardıkları yamalarla cihazları korumaya çalıştıklarını ve çogu zararlı programları engelediklerini söyledi.

Aynı zamanda Googleın Android güvenlik bölümü başı olan David Kleidermacher Android İOS Kadar güvenli bir işletim sistemi olduğunu belirtti.Bizdende size bir tavsiye dostlar Android kullanıyorsunuz ve bir konuda program indirecekseniz uygulamanın Google tarafından aldıgı yıldızlara ve Kullanıcı yorumlarına bakın inanın ki bu sizin indireceginiz programın büyük ölçüde güvenli olup olmadıgını size söyleyecektir.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir