18 Ayrı Patente Sahip Lenovo Z5 Muhteşem Özellikleri İle Geliyor!

vzrteknoloji 29 May 2018

Çin’li teknoloji devi Levono yeni amiral gemisi olan Lenovo Z5’in 18 ayrı patentli teknoloji ve donanıma sahip özellikleri ve 5 gün bekleme süresi ve %95 ekran/gövde oranı gibi özelliklerle akıllı telefon pazarında taşları yerinden oynatabilir.

Çinli teknoloji devi Lenovo’nun açıklamasına göre cihaz, 18 ayrı patentli teknoloji ve donanıma sahip olacak ki bu bile Lenovo Z5’i merak etmemiz için yeterli olabilir.

Lenovo Başkan Yardımcısı Chang Cheng, Lenovo Z5 in ekran kasa oranının yüzde 95 in üzerinde olacağını açıkladı.Cihazın 5 Haziran tarihinde tüketicilere tanıtılacağını onayladı. İddialara göre Lenovo Z5’i satın alanlar 4TB bulut ya da fiziksel depolama alanına sahip olacak. Bu konuda henüz resmi bir açıklama ise hala daha bulunmuyor.

Cihazın 45 gün bekleme süresi sunması bekleniyor ki bu şarj konusunda da ses getireceğini gösteriyor.Lenovo’nun iddiasına göre cihaz, şarjı %0 olduğunda bile yarım saat konuşma süresi vaat edecek.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir