Apple Türkiye’de İş Fırsatını Kaçırmayın!

vzrteknoloji 20 Eyl 2017

Uzun zamandan beri Apple’da Kariyer sayfasında iş ilanı duyurmayan Apple, beklenmedik bir anda yeni alımlar için 14 farklı pozisyonda iş ilanı açtı. Türkiye’deki girişimlerine kaldığı yerden devam eden Apple’ın yeni açılan pozisyonları, daha önce iş tecrübesi edinmemiş kimseleri de kapsıyor.

Apple’ın Yeni İş İlanı Arasında Hangi Pozisyonlar Var?

İş ilanları arasında; Uzman, Pazar Lideri, Bilirkişi, Kurumsal Müşteriler Lideri, Operasyon Eksperi, Çözüm Mühendisi, Kurumsal Müşteriler Eksperi, Müdür, Yaratıcı Kişi, Mağaza Lideri, Genius, Apple Store Leader Program, Kıdemli Müdür ve Teknik Uzman bulunuyor.

Apple Türkiye’de kariyer yapma gibi bir planınız varsa öncelikle Apple hesabınızla Jobs.Apple.com adresine giriş yapmanız ve özgeçmiş göndermeniz gerekiyor. Bir hatırlatmada bulunacak olursak, bu pozisyonların tümünün İstanbul’daki mağaza için geçerli olduğunu ancak uzaktan çalışma pozisyonlarının henüx açılmadığını belirtelim.

Apple bu iş başvurusunu sayesinde çogu teknolojik magaza ve şirkette iş bulabileceginizi hatırlatalım dostlar….

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir