Apple’dan iki yeni iPad Pro geliyor!

vzrteknoloji 14 Mar 2018

Apple Dünya Geliştirici Konferansı olan WWDC 2018‘in düzenleceği tarihlerin açıklanması ile birlikte özellikle yeni iPad ve Macbook Pro için heyecan artarken, yeni iPad Pro modelinin farklı bir ekran boyutu ile piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Şirketin 10.5 inçlik iPad Pro’yu yenileyerek ince ekran çerçeveleri ve ön kısmı tuşlardan arındırılmış şekilde satışa sunacağı defalarce kez gündeme gelmişti.

Bu kapsamda Apple’ın yeni iPad Pro’da cihazın boyutlarını değiştirmeden 11 inç büyüklüğünde bir ekran sunacağı iddia ediliyor. Buna en iyi örnek olarak, 5,8 inç ekrana sahip iPhone X‘in iPhone 8 Plus‘dan daha küçük olmasını gösterebiliriz.

Böylece Apple, Haziran ayındaki etkinlikte 11 inçlik iPad Pro ve güncellenmiş 12,9 inçlik iPad Pro’yu tanıtacak. Her iki yeni iPad Pro modelinin Face ID teknolojisine ve Apple A11X işlemciye ev sahipliği yapması bekleniyor.

iPhone SE 2 konusunda ise şüpheci davranılıyor. 2018 yılının ilk yarısı için planlanan yeni bir iPhone modelinin bulunmadığını belirten bazı analistler, iPhone SE tanıtımının ertenebileceğini dile getiriyor.

Hali hazırda satışta olan iPhone SE küçük ekranlı iPhone isteyen kitle tarafından tercih ediliyor. iPhone 6s serisinde yer alan Apple A9 işlemciyle çalışan cihaz, 2GB RAM, 12 megapiksel arka kamera, 3,5 mm kulaklık jakı ve Touch ID’ye sahip.

Mart 2016’da satışa sunduğundan bu yana iPhone SE yenilenmedi. Ancak Apple, geçtiğimiz Mart ayında depolama kapasitelerini 64 GB ve 128 GB’a çıkardı.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir