BİM Xiaomi Satışı Yapınca A101’de Redmi Note 5A Prime’la Satışa Başladı!

vzrteknoloji 08 May 2018

BİM’in yeni telefon atagı olan Xiaomi Redmi 5 Plus’ı satacağını duyurmasının ardından, A101’de 899 TL’lik Redmi 5A Prime’la cevap olarak satışa başladı.

Mobil sektörü öyle bir hale geldi ki dostlar Apple ile Samsung’un telefon satma mücadelesinden ardından ülkemizin vefakar marketi olan BİM ile A101’in uygun fiyatlı akıllı telefon yarışını görmeye alıştık.Lakin BİM’in uygun fiyatlı iPhone X satmasıyla popülerleşen bu yarış, bu sıralar daha çok 1000 TL altında satılan Xiaomi markaları barındırıyor.

Xiaomi markaları dedigimize bakmayın dostlar Xiaomi kalite ve fiyat performans satışı yapan en iyi telefon firmalarından birisi olarak Apple ve Samsung ile kafa kafaya yarışıyor.

BİM’in en büyük rakibi konumunda yer alan A101’in çok yakında Xiaomi Redmi Note 5A Prime satacağını öğrendik.5.5 IPS HD bir ekranla gelen cihazın 3GB RAM ve 32GB depolama alanı seçeneği bulunuyor. Android 7.0 Nougat işletim sistemine sahip cihazın çift SIM desteği ve 3880 mAh bataryası bulunuyor.Xiaomi Reports adlı kanalı olan arkadaşımız ürünün bütün özellikleri ve görünüşünü göstermiş.Aşagıdaki videoyu izleyebirsiniz.

Ayrıca yer alan A101 Posteri Aşagıda Dostlar hem ürünü hemde diger ürünleri inceleyebilirsiniz.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Lise Mezunu Genç Kendi Arabasını Yaptı!
Ülkemizin Yeni Gözdesi Milli Enerji Silahı ‘Wattozz’ İle Tanışın!
Teknosa Bu Yıl 10 Milyon Dolar Zarar Elde Etti!
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir