Bim,23 Mart’ta Samsung Galaxy Note 8 Satacak!

vzrteknoloji 16 Mar 2018

Bim telefon efsanelerine kaldıgı yerden devam ediyor.İphone telefonların satışını yapan BİM şimdide Samsung telefonların satışına başladı.

Bim tabikide daha öncedende note 8 satışı yapmıştı.Şimdi tabikide burada Samsung kar marjını BİM tarafından çokmu oldu bilemeyeyiz ama 23 Mart’ta tekrardan Galaxy Note 8 satışına başlanacak.

Tabiki bu satışta Bim’in işine geliyor.Çünkü Bim bu tarz ses getirecek ürünleri magazasına getirdiginde sosyal medyada çok konuşuluyor buda normal fiyatına göre biraz daha indirimli oldugu için tüketicinin hoşuna gidiyor.

Edindigimiz bilgiye göre 23 Mart tarihinde satılacak olan Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı 3299 TL olacak.Cihazda Samsung Türkiye ibaresini görmememiz acaba ürünün ithalatçı garantilimi gelecek şüphesini uyandırmıyor degil.

Eger uygun fiyata bir telefon arıyorsanız 23 Martta satılacak olan Samsung Galaxy Note 8 kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.Kendinize çok iyi bakın dostlar

Bimin 3 Ay Önceki Satışının Fiyatıdır!

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir