BlackBerry Key 2 Ne Zaman Tanıtılacak!

vzrteknoloji 12 May 2018

BlackBerry’nin Yeni Amiral Gemisi Olan “Athena” kod isimli BlackBerry Key2 modelinin ne zaman tanıtılacağı resmi olarak duyuruldu. Şirketin resmi Twitter tarafından paylaşılan tanıtım tarihine göre, BlackBerry’nin yeni amiral gemisi modeli 7 Haziran’da, NewYork’ta resmi olarak lanse edilecek ve gözler önüne çıkacak.

BlackBerry Key2, Keyone modelinde de olduğu gibi sanal klavye yerine fiziksel bir klavye ile gelecek. Klavyenin üst tarafında ise 4.5 inç boyutunda, 3:2 formatında1080 x 1620 çözünürlüğünde ekran olması bekleniyor.

Cihaz, gücünü Qualcomm’un orta – üst segmente konumlandırılan Snapdragon 660 yonga setinden güç alacak.Ayrıca 6 GB RAM ve 64 GB dahili hafızanın yer alacağı diğer söylentiler arasında. Cihazın batarya tarafında 3360 mAh kapasiteli bir pil kullanılması bekleniyor.

Kamera konusunda oldukça iddialı olacağı tahmin edilen cihazın, arka tarafından çift kameraya yer verilecek. Bu çift kameralardan biri 12 megapiksel çözünürlüğünde, f/1.8 diyafram açıklığında olacakken; diğer kamera 8 megapiksel çözünürlüğünde olacak. Ön tarafta ise 8 megapiksel çözünürlüğünde, f/2.0 diyafram açıklığında tek kamera ile yer alacak.

Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile kutudan çıkacak olan cihazın fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.Bakalım Blackberry telefon dünyasında kendisine bir yer ayırabilecek mi yoksa nokia gibi duracak mı…

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Ülkemizde Bir Yerli Daha Telefon Firması Kuruluyor!
Cumhurbaşkanımız R.T.E Yerli Telefon Çagrısında Bulundu!
Xiaomi Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!
Xiaomi Mi A2`nin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir