Çentikli Ekranıyla Nokia 5.1 Plus Sızdırıldı!

vzrteknoloji 10 Haz 2018

Yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen Nokia 2.1, 3.1 ve 5.1 sürümlerinin etkileri gelecekte de ortaya çıkacak. 360 ​​derecelik video çekimi ve çentikli bir ekrana sahip olduğu gösterilen Nokia 5.1 Plus çentik konusunda iddaalı görünüyor.

Tasarımında akıllıca hareket eden firmanın  Nokia X6 ve Nokia 5.1 modellerinin arasında çapraz bir benzerlik var gibi görünüyor. Onleaks ve tigermobiles üzerinden gelen sızıntılara göre bilginin kesin gibi göründügünü bununda CAD çizimlerine dayandıgı söyleniyor.

Telefonun TA-1057 veya TA-1063 kod adına sahip olacak Nokia 5.1 Plus‘ın orta segmentin başarılı oyuncularından olması bekleniyor.Telefonumuzun özelliklerinden bahsedecek olursak  5.7 inç boyutunda, 19:9 formatında, çentikli ekran ile gelmesi bekleniyor.

Nokia 5.1 Plus’a ait olduğu iddia edilen görüntülerdeki modelde ekran tasarımının Nokia X6 ile neredeyse aynı olduğu, sadece çentiğinin biraz daha büyük olduğu görülüyor.Ayrıca kasa boyutlarının ise 149.5 x 71.9 x 8mm olması bekleniyor.

 Ayrıca Helio P18 işlemci 3 GB RAM‘in eşlik etmesi bekleniyor.Çift arka kameraya sahip olacak olan Nokia 5.1 Plus’ın kutudan Android 8.1 işletim sistemi ile çıkması beklenirken, Android One platformunda yer alması beklenenler arasında yer alıyor.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Ülkemizde Bir Yerli Daha Telefon Firması Kuruluyor!
Cumhurbaşkanımız R.T.E Yerli Telefon Çagrısında Bulundu!
Xiaomi Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!
Xiaomi Mi A2`nin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir