Google Aldı, HTC Hisseleri Uçtu!

vzrteknoloji 27 Eyl 2017

Cep telefonu piyasasında taşları yerinden oynatan hamle, hisse değerini de oynattı. Tayvan borsasında işlem gören HTC hisseleri yüzde 9.96 oranında artışla bu satın almaya çok olumlu bir tepki verdi.

Google, HTC’yi 1.1 milyar dolara alacağını açıklamıştı. Satın alma, 2018’de tamamlanacak.Bakalım bu google htc`yi satın alması daha piyasada neleri degiştirecek ve özellikle telefon piyasasını nasıl etkilecek.Tabi sayın Google Amcamızdanda bir atılım bekliyoruz samsung ve iphone yeni çıkardıgı telefonlardan sonra bakalım Google Amca bize nasıl süprizler yapacak.Daha fazlası için takipte kalın dostlar

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir