Google Pixel`in İlk Kamera Örneği

vzrteknoloji 17 Eyl 2017

Android tutkunlarının merakla beklediği yeni bir Google amiral gemisi telefonu piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Ve 4 Ekim’de gelecek olan Pixel 2 ve Pixel XL 2 ile ilgili sızıntılar gelmeye başladı.

Google Pixel 2 / Pixel XL 2 tarafından çekilmiş gibi görünen kamera örneği yayınlandı. Resmin EXIF kodunu kontrol ederseniz, bunun bir Google cihazı tarafından çekildiğini anlarsınız ancak özellikle model adı yerine “O kadar kolay değil 😉”  yazılmış ve muhtemelen yaklaşan Piksellerden herhangi biriyle çekildi.

Dahası EXIF, resmin coğrafi etiket koordinatlarını ortaya çıkarıyor. Tahmin ettiğiniz gibi, Mountain View’deki Google’ın kendi Genel Müdürlüğü’nde çekilmiş.

Elbette, Google’ın Pixel 2 / XL 2’nin fotoğraf becerisini sergilemeye çalışmak yerine bu görüntü ile ima etmek istediği başka şeyler de olabilir, çünkü gerçekçi olursak, bu resim o kadar da büyük bir şey değil. Örneğin, telefonlar için siyah-beyaz renkli versiyonlar ima ediyor olabilir veya bir sonraki Pixel’in varsayılan karanlık bir temayı atayabileceğini düşündürüyor olabilir.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Ülkemizde Bir Yerli Daha Telefon Firması Kuruluyor!
Cumhurbaşkanımız R.T.E Yerli Telefon Çagrısında Bulundu!
Xiaomi Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!
Xiaomi Mi A2`nin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir