Huawei Honor Play Special Edition’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

vzrteknoloji 29 Tem 2018

1 ay önce tanıtımı yapılan Huawei Honor Play modelinin teknik özellikleri görünüşü ve fotografları sızdırılmaya başlandı.Tasarımı ile göz alacak görünen Huawei Honor şimdiden Huawei kullanıcılarının gözdesi olmuş durumda görünüyor.

Speical Edition modeli , cezbedici tasarımı ve iki farklı renk seçeneğiyle birlikte 1 Ağustos’tan itibaren satışa sunuluyor. Gövdesindeki lazerle yazılmış olan çizgiler ile birlikte parmak izi okuyucusu ve kamera sensörünün çevresini saran karşıt renk, bu anlamda oldukça şık duruyor.

Kamera özelliklerine gelecek olursak hem ön hem de arka kamerasında beş çeşit portre efekti bulunurken, sahip olduğu yapay zeka sayesinde çekilen fotoğraflarda oldukça kaliteli ayrıca GPU Turbo özelliğini de bünyesinde barındıran yeni Honor Play daha iyi oyun ve grafik performansına sahip tabi genel özelliklerini satışa başladıgı zaman anlayacagız.

Çin’de 366 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak akıllı telefon Huawei’nin çevrimiçi mağazasından da 1 Ağustos itibariyle online satın alınabilecek. 2GB RAM ve tasarımı dışında normal Honor Play versiyonundan farklı bir özellikleri olmayan telefonun 6.3 inç büyüklüğünde Full HD bir ekranı, %89 ekran kasa oranı, Kirin 970 işlemcisi, 64 GB dahili depolama alanı ve 3750 mAh batarya kapasitesi bulunuyor.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir