İlk Galaxy S9 İncelemesi Ortaya Çıktı!

vzrteknoloji 18 Şub 2018

Galaxy S9 incelemesi daha telefon bile duyurulmadan ortaya çıktı. Reddit’te patlak veren bu inceleme, cihazı belli bir süre deneyimleyen bir kullanıcı tarafından yazıldı. Telefonla 20 dakika geçirmeyi başaran bu şanslı kullanıcı, hem bugüne kadar ortaya çıkan özellikleri doğruladı, hem de cihazın performansı hakkında bilgi verdi.

Sızan render görsellerinin aslında tam olarak orijinalini yansıtmadığını belirten kullanıcı, tasarım noktasında S8’e çok benze de bazı önemli farkların bulunduğunu söylüyor. Özellikle kenarların göründüğü gibi kalın olmadığını, Samsung’un burada gösterişli bir son dokunuş yaptığını belirtiyor. Yine de eldeyken kesinlikle bir önceki versiyona benzer bir deneyim sunuyor. Burada tek önemli fark, yeniden konumlandırılan parmak izi sensörününkullanım tecrübesi olmuş.

Aynı zamanda stereo hoparlör doğrulandı. Daha önce ses çıkışı sadece tek bir hoparlör kulanan S serisi, ilk kez stereo çıkış ile geliyor.

Kamera tarafıysa hayli geliştirilmiş. Galaxy S9 kamerası 4K 60fps çekim yapabiliyor. Düşük çözünürlüklerde ise çok daha hızlı çekimler yapıyor; 720p 480fps1080 240fps. 1000fps ağır çekim moduysa Snapdragon’lu versiyonda bulunmuyor.

Aynı zamanda 3D Emoji özelliğine de göz atmış. iPhone X‘in biraz gerisinde olan bu özellik, yüzünüzle oluşturabileceğiz avatarlar hazırlayabiliyor.

Galaxy S9 25 Şubat’ta resmi olarak duyurulacak. Bakalım bizlere başka hangi özellikleri sunacak.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir