iPhone X Plus, iPad Gibi Benzerlik Gösterecek!

vzrteknoloji 01 Ağu 2018

Bu yıl Apple tarafından 3 yeni model tanıtılacak bunu artık hepimiz ülkemizdeki teknoloji sayfaları sayesinde biliyoruz.Şimdiye kadarki en büyük boyuttaki iphone modeli almaya hak kazanacak model bizleri fazlasıyla şaşırtacak.

Bir blog tarafından atılan iddaaya göre telefon hem en büyük boyutlu telefon olma ünvanına hak kazanacak hemde iPhone X Plus yatay mod desteği ile akıllı telefonun iPad tarzı kullanım sunacağını söyleniyor.

iPhone X Plus, 2688 x 1242 piksel çözünürlüğe ve 450 ppi yoğunluğuna sahip 6.5 inç OLED ekran ile gelecek. Mevcut iPhone X modelinin ise 5.8 inç ekrana sahip olacak.Büyüyen ekran ile kullanıcılar, iPhone akıllı telefonlarını iPad tablet gibi yatay olarak kullanabilecek.

PostaKişilerTakvim gibi içerik zengini uygulamalarda kullanıcıların ekranda daha fazla bilgi görmesinin mümkün hale geleceği ifade ediliyor.

iOS 12 Beta ve Xcode kodları içerisinde bu özelliğe dair satırların bulunduğuna dikkat çekiliyor. Simülatör üzerinden iOS 12 Beta sürümünün 2688 x 1242 piksel ve 458 ppi değerlerine çıktığı ve yerel uygulamaların yatay moda adapte edilebildiğinin altı çiziliyor.

iPhone X Plus yatay mod desteği sunarsa, kullanıcılar büyük ekran alanının tüm avantajlarından faydalanmış olacak.Blog tarafından yapılan bir başka iddaaya göre model kalemli olarakta gelebilir.Bütün bu merak ettiğimiz şeylerin cevabını yapılacak olan lansmanda görmüş olacagız.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir