İphone X’in Popüler Kılıfı Radius X!

vzrteknoloji 16 Mar 2018

Eger İphone X kullanıyor ve yüksek tamir masrafları ezilmeler büzülmeler istemiyorsanız bu kılıf tam size göre dostlar.

Indiegogo platformunda kitlesel fonlama bekleyen ve dünyanın en iyi minimalist iPhone X kılıfı olarak lanse edilen Radius X ise bu konuda oldukça iddialı.

Hafif,Zarif ve Şık tasarımının yanı sıra üst düzey koruma sağlayan Radius X görüşüne bakarsanız oldukça güçlü oldugu söylenmekte.Tamamen Aliminyum Çerçeve kullanılan kılıfta Gelişmiş Düşme Koruması ve Kablosuz sarj destegi  gibi özelliklerde yer almakta.

Özellikle Köşe noktaları ve Güvenli Tutuş noktaları düşme öncesi yada düşme sonrası önlem içerikli olarak yer almakta buna X-frame teknolojisi adı veriliyor ve koruma için üst kalite bileşenler kullanıldığının altı çiziliyor.

Ürünün tasarımcıları ürüne kavucuk ve plastik gibi bileşenlerin erişemeyeceğini söylüyor.Gelelim fiyatına Normali 69 dolar, özel yapım versiyonu ise 193 dolar fiyat etkine sahip. Teslimatların Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

10 bin dolar fonlama alma hedefiyle yola çıkan kılıf, şimdiden bu hedefini üçe katlamış durumda olan Radius X için açılan Indiegogo sayfasına Adrestende erişebilirsiniz.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Ülkemizde Bir Yerli Daha Telefon Firması Kuruluyor!
Cumhurbaşkanımız R.T.E Yerli Telefon Çagrısında Bulundu!
Xiaomi Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!
Xiaomi Mi A2`nin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir