iPhone X’un Kötü Örnek Olduğu Bir Başka Telefon: 24MP Selfie Kameralı Vivo V9!

vzrteknoloji 05 Mar 2018

Yeni bir akıllı telefon tanıtmaya hazırlanan Vivo, orta seviye bir cihaz olması beklenen Vivo V9’un tanıtım posterlerini paylaşmaya başladı!

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo’nun yeni akıllı telefonu Vivo V9’un tanıtım posterleri ortaya çıktı. Poster, Vivo V9’un teknik özellikleri hakkında neredeyse hiçbir bilgi vermese de tasarımı ve kamerası hakkında önemli bilgiler taşıyor.

Apple’ın iPhone X’u piyasaya sürmesinden sonra Oppo, Huawei, Asus gibi pek çok Android akıllı telefon üreticisi, çentikli akıllı telefon tasarımlarını bir bir piyasaya sürdüler. Postere göre Vivo da çektikli akıllı telefon trendine ayak uyduran markalardan biri olacak.

Bilmeyenler için; Vivo’nun V serisi giriş seviye donanımlara sahip mütevazı fiyat etiketleri ile satışa sunulan modellerdir. Bununla birlikte poster Vivo V9’un çift kamera ile geleceğini, daha da önemlisi 24MP’lik bir selfie kamerasına sahip olacağını söylüyor.

Söylentilere göre Vivo V9, Snapdragon 660 işlemcisinden gücünü alacak ve serisinin önceki modellerine göre daha güçlü bir cihaz olacak. Ayrıca posterde de görüldüğü gibi Vivo V9, X20’de olduğu gibi ekrana entegre parmak izi tarayıcıya sahip olmayacak.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir