İşte Hayallerde Olan O Telefon Galaxy S9!

vzrteknoloji 22 Eyl 2017

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 geçtiğimiz ay resmi olarak tanıtıldı ve Samsung’un şimdiye kadarki en iyi akıllı telefonu olarak yerini aldı. Tasarımından ekranına, güç ve performansa kadar Galaxy Note 8 Android amiral gemisi telefonu olarak oldukça iyi. Ancak her zaman bir telefon tanıtıldıktan sonra bir sonraki modele odaklanmaya başlanıyor ve yine öyle oldu.

Samsung’un bir sonraki amiral gemisi telefonu Galaxy S9 ve Galaxy S9+ olacak. Söylentilere göre önümüzdeki yılın başlarında tanıtılacak ve bu,Samsung’un Galaxy S9’u resmi olarak tanıtmadan önce sadece beş ay uzakta olabileceğimiz anlamına geliyor. 

Tabii ki doğal olarak telefona ait konsept tasarımlarda gelmeye başladı. DBS Designing tarafından yapılan bu yeni Galaxy S9 konseptini aşağıda ve sonraki sayfalarda inceleyebilirsiniz.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir