Kablosuz Şarj Cihazı AirPower Yeni Bir iPhone İle Beraber Satışa Çıkabilir!

vzrteknoloji 23 Şub 2018

Mart ayında satışa çıkması beklenen Airpower, yanında farklı sürprizlerle gelebilir.

Apple’ın iPhone X ile beraber tanıttığı kablosuz şarj cihazı AirPower, Mart ayında satışa çıkacak. Aynı anda iPhone, Apple Watch veya AirPods’unuzu şarj edebilen AirPower ile beraber yeni Apple cihazları da görücüye çıkacak gibi gözüküyor.

Önümüzdeki ayın başında AirPower ile beraber satışa sunulması beklenen yeni iPad ve yeni MacBook’un dışında, yeni bir iPhone modeli daha tanıtılacak. Apple’ın çiçeği burnunda modeli iPhone X’i hemen eskitmeyeceği apaçık ortada. Bu yüzden yeni tanıtılacak olan modelin iPhone SE olma ihtimali çok yüksek. İlk olarak Mart 2016’da satışa sunulan iPhone SE, 399 dolarlık fiyatı ve A9 işlemcisiyle dikkat çekmişti. Diğer iPhone’ları büyük bulan kullanıcılar için üretilen iPhone SE modelleri, küçük ekranı ve nispeten daha uygun fiyatıyla farklı bir seçenek olarak sunuluyor.

Android telefonlarda standart haline gelen kablosuz şarj teknolojisi, iPhone 8’den itibaren Apple cihazlarında sunulmaya başlandı. Söylentilere göre Apple, kablosuz şarj matına gerek duymayan bir teknoloji üzerinde çalışıyordu ancak henüz bu konuda başarılı olamadı ve global bir standart olan Qi teknolojisini kullanmaya başladı. Tüm cihazlarla uyumluluk açısından biz kullanıcıların işine gelen bu durum, ileride Apple’ın kendine özgü teknolojiler geliştirmesiyle son bulabilir.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir