Meizu Çerçevesiz Telefon Üretimi Yapacak

vzrteknoloji 09 Eyl 2017

Mobil dünyada yaşanan tasarım farkları, yeni bir dönemin başlamasına neden oldu. Öyle ki yeni seri akıllı telefonlarla beraber tasarım konusunda önemli değişikliklerle beraber çerçevesiz ekran modası başladı. LG, Samsung, Xiaomi derken Apple’ın bile çerçevesiz akıllı telefon dönemine geçiş yaptığını görmeye başladık. iPhone 8 akıllı telefon serisiyle beraber başlayacak Apple sürecinden sonra ise bu kez Meizu markanın bu alanda yeni bir akıllı telefon üretmeye hazırlandığı ortaya çıktı. Meizu tarafından bir açıklama yapılmamış olsa da paylaşılan bir görsel, markanın yeni seri akıllı telefonlarının tamamen çerçevesiz olduğunu gösteriyor.

Meizu Çerçevesiz Akıllı Telefon Doğrulandı Mı?

Weibo üzerinden paylaşıldığı belirtilen yeni görseller beraber, son seri Meizu akıllı telefonlarının çerçevesiz bir yüzeye sahip olduğu neredeyse doğrulanıyor. Fakat ilginç olan bir bilgi de yok değil. Söz konusu görselin paylaşılmasının hemen ardından firmanın konu hakkında açıklama yaptığı ortaya çıktı. Firma yetkilileri tarafından gelen açıklamada ise yeni akıllı telefonların çerçevesiz olacağını gösteren görselin yalanlandığını belirtelim. Net bir yalanlama olmasa da bunların dedikodu olduğunu belirten marka, herhangi başka bir açıklama yapmadı.

Daha önce çift ekranlı akıllı telefonlarının ortaya çıktığını bildiğimiz markanın, ekran kısmında çift ekran teknolojilerini kullanmış olması bundan sonraki süreçte de çerçevesiz ekranlar için ilk adaylardan biri olduğunun kanıtı.

Fakat Meizu tarafından görselin yalanlanmış olması da kafaları karıştırmadı değil. Yeni akıllı telefonlarda nasıl bir sistem kullanacağını göreceğiz. Fakat er ya da geç marka tarafından da çerçevesiz ekranlara geçiş yapılacağı düşüncesi, hakim olan düşünce. Bir sonraki amiral gemisinde mi bu tercih yapılacak? Orası merak konusu.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir