Motorola’nın Amiral Gemisi Olacak Olan Moto Z3 Play’den İlk Resmi Görüntüler Geldi!

vzrteknoloji 29 May 2018

Motorola’nın yeni amiral gemisi olan akıllı telefonu Moto Z3 Play’in tanıtımında kullanılması beklenen resmi görselleri ortaya çıktı.

6 Haziran’da Brezilya’da yapılması beklenen lansmanda tanıtılması beklenen Motorola Z3 Play’den yeni görseller elimize ulaştı. Yuvarlanmış kasa tasarımıyla günümüzde artık görmeye pek alışık olmadığımız bir şekilde karşımıza çıkmasını beklediğimiz telefonun arkadan görüntüsü oldukça garip görünüyor.

Moto Mods özelliği sayesinde henüz piyasaya çıkmamış olan 5G teknolojisine de destek vereceği ortaya çıkan Moto Z3 Play’in daha önce donanım özelliklerine dair sızıntılar da gelmişti.Moto Z3 Play ile birlikte 5G Moto Mod’un fiyatı, ne zaman satışa sunulacağı ve hangi ülkelerde bulabileceğimiz gibi detayların  6 Haziran’da Brezilya’da yapılacak lansmanda açıklanması bekleniyor.

Motorola Z3 Play Özellikleri

  • Yonga seti: Snapdragon 636
  • RAM: 4GB/6GB
  • Depolama: 32GB/64GB
  • Ekran: 6.00 inç 18:9 Super AMOLED
  • Arka Kamera: 12MP(f/1.6) + 8MP
  • Ön Kamera: 5 MP (f/2.0)
  • Batarya: 3000mAh
  • İşletim Sistemi: Android 8.1

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Ülkemizde Bir Yerli Daha Telefon Firması Kuruluyor!
Cumhurbaşkanımız R.T.E Yerli Telefon Çagrısında Bulundu!
Xiaomi Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!
Xiaomi Mi A2`nin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir