Muhteşem Fiyatıyla BİM 9 Mart’ta iPhone X Satacak!

vzrteknoloji 07 Mar 2018

Geçtiğimiz dönemlerde oldukça pahalı ürünleri güzel fiyatlardan satan BİM, bu kez efsane bir satışa imza atacak.

Daha önce de yaptığı uygun fiyatlı teknolojik cihaz satışlarıyla bildiğimiz ve en yakın dönemlerde PS4’ü oldukça sağlam fiyatlarla satışa sunan BİM, bu kez yaptığı kampanya ile herkesi şaşırtacak gibi. Nitekim BİM’in Apple iPhone X gibi, görece yeni diyebileceğimiz bir ürünü muhteşem bir fiyatla satacak.

Apple aksesuarlarını ucuza satan BİM’in 9 Mart’taki konuğu bu kez iPhone X olacak. Şu an itibarı ile resmi sitesinde 64 GB’lık modeli 6099 TL olan Apple iPhone X, 9 Mart’ta 4.999 TL’den satışa sunulacak. Üstelik satılan üründe 2 yıl resmi Apple garantisi de bulunacak. Bu sayede telefonu satın almak isteyenler tam 1100 TL’lik bir indirimle satın alabilecekler.

Muhtemelen 9 Mart Cuma günü birçok BİM marketinde sabah saatlerinde kuyruk oluşturacak olan kampanya büyük ilgi çekecektir. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu kampanyadan faydalanmayı düşünüyor musunuz?

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Lise Mezunu Genç Kendi Arabasını Yaptı!
Ülkemizin Yeni Gözdesi Milli Enerji Silahı ‘Wattozz’ İle Tanışın!
Teknosa Bu Yıl 10 Milyon Dolar Zarar Elde Etti!
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir