MWC 2018’de Tanıtılacak Olan Sony Xperia XZ2 Sızdırıldı!

vzrteknoloji 23 Şub 2018

MWC 2018 yaklaştıkça, yeni cihazlar hakkında her geçen gün daha fazla bilgi ediniyoruz. Bugün de, Sony cephesinde bir sızıntı mevcut.

Mobil Dünya Kongresi’nde yeni amiral gemisi cihazlarını tanıtacak markalardan biri de Sony. MWC’de iki adet telefon tanıtacağını duyuran şirketin yeni cihazları “tam ekran” şeklinde adlandırılan ekranlarla gelecek. MWC’den bir gün önce, 25 Şubat’ta gerçekleştireceği etkinlikte XZ2 ve XZ2 Compact modellerini duyuracak olan Sony, yıllar sonra ekran-kasa oranına el atmaya karar vermiş gibi görünüyor. Samsung Galaxy S9 ile aynı gün tanıtılacak olan telefonlar, şimdiden heyecan uyandırmayı başardı.

Daha yüksek ekran-kasa oranıyla gelecek olan Sony Xperia XZ2’nin yanları tamamen çerçevesiz olacak, ancak üst ve alt kısımlarda hâlen çerçeve olacağını görüyoruz. Bu yenilikle birlikte Sony de çerçevesiz telefon trendini yakalamış olacak. Aynı zamanda ekran çözünürlüğü konusunda 1080p’de ısrarcı olan Sony, 1080p’nin yeterli olduğunu söylüyor.

Her iki telefon da, Snapdragon 845 işlemci ve XZ Premium’da gördüğümüz 19 megapiksellik arka kamerayla gelecek. S Force stereo hoparlörler her iki modelde de bulunacak. XZ2’de 3180 mAh batarya bulunacakken, XZ2 Compact ise 2870 mAh batarya ile karşımıza çıkacak.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir