Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!

vzrteknoloji 12 Ağu 2018

TCL’nin sahip olduğu Palm markası çok küçük boyutlu bir Android cihaz sunacak. Henüz cihaz hakkında resmi açıklamalar gelmemiş olmasına rağmen Palm’ın Pepito ismindeki telefonu bize göre merak konusu olsun diye sızdırdı.

Android telefon dünyasına yeni bir soluk getirecek olan Palm`ın yeni telefonu 3.3 inç HD ekrana sahip ve Pepito isimli cihazın ‘Daha büyük olan daha iyidir’ kavramını yıkmak istediği dile getiriliyor.

Özelliklere bakacak olursak Qualcomm Snapdragon 435 yonga setinden güç alacağı ifade edilen Pepito’da 3GB RAM bulunacak.32GB depolama alanına ve 800mAh küçük bir pile sahip olacağı belirtilen Palm Pepito’nun Android GO işletim sistemini ve WebOS’u kullanacağını belirtmek gerekiyor.

Android pazarında bir ilki gerçekleştirecek olan Palm Pepito’nun yalnızca Verizon operatörüne özgü olacağı dile getirildi.2015’den bu yana geri bildirimlerle beslenerek ortaya atılan bir cihazın, daha büyük bir kitleyi hedeflediğini düşünmek abes olmayacaktır.

3.3 inçlik ufak boyutuna rağmen HD ekrana ve Snapdragon 435 yonga setine sahip olacağı tahmin edilen cihaz, “Pepito” olarak adlandırılacak.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!
Motorola Z3,Modelinin 5G Teknolojisini Nasıl Sağlayabileceğini Anlattı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir