Samsung Galaxy Note 9 Ön İnceleme Videosu Sızdırıldı!

vzrteknoloji 01 Ağu 2018

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 9 modelinin tanıtmasına neredeyse bir hafta kaldı.Telefonun özellikleri ve görüntüsü netleşmeye başlasada yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Samsung’un New York’ta düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy Note 9, 24 Ağustos tarihinden itibaren kullanıcılar ile buluşacak.İddaaya göre bir Samsung çalışanı tarafından videosu çekilen model lansmandan önce sızdırıldı.

Tasarımın degişmeyecegini bildigimiz kadar parmak izi okuyucunun yerinin değiştirilmesi dışında Note 9 ile Note 8’i birbirinden ayırmak oldukça zor görünüyor. Ancak, bu video sayesinde Note 9’un tasarımı ilk defa detaylıca görüntülendi.

Samsung’ta artık kankası ve bir o kadarda rakibi olan Apple kadar modellerinin tasarımını degiştirmiyor.Sadece birkaç özellik ekleyerek piyasaya sürüyor.Ön inceleme videosu teknoloji konusunda Avrupa’da tanınan MobileFun tarafından paylaşıldı. Videoda yer alan Galaxy Note 9’un, Çin’de yapılan yoğun temaslar sayesinde, ekran koruyucu testleri için temin edildiği belirtiliyor.Bakalım yeni modelde bizi ne bekliyor hep beraber bunu 24 Ağustos’ta görecegiz.

Aşağıdan videoyu İzleyebilirsiniz

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir