Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!

vzrteknoloji 09 Ağu 2018

Samsung ürününü dediğimiz gibi dün yaptığı lansmanda tanıttı.Samsung Galaxy Note 9 hiç vakit kaybetmeden Türkiye’de ön siparişe sunuldu.

Samsung Note 9 modelini satın almak için, 6 GB RAM / 128 GB depolamalı model için 6499 TL ödemesi gerekiyor. 8 GB RAM ve 512 GB depolamalı modeli almak isteyenlerin ise 7499 TL ödemesi gerekiyor.

Samsung ön sipariş veren kullanıcılara 799 TL fiyat etiketine sahip olan Gear IconX (2018) kablosuz kulaklığını hediye ediyor. Ayrıca, 500 TL hediye çeki veren Samsung, eski cihazını getiren kullanıcılara 3750 TL’ye kadar indirim sunuyor.

Hediye çeki ve Gear Icon X’i fiyattan düştüğümüzde Galaxy Note 9, 5200 liraya geliyor. Ancak, bu fırsatlar için 6499 TL’nin doğrudan ödenmesi gerekiyor.

Samsung`un Resmi web sitesinde yayınlanan telefon üç renk seçeneği ve iki özellikli model olarak yer alıyor.Ayrıca 18 aya varan vade farksız ödeme ve 30 gün içinde iade fırsatıyla verileceği fiyatın hakkını verecek gibi görünüyor.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!
Motorola Z3,Modelinin 5G Teknolojisini Nasıl Sağlayabileceğini Anlattı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir