Samsung Galaxy Note 9’un Resmi Aksesuarları Sızdırıldı!

vzrteknoloji 29 Tem 2018

Biliyorsunuz ki Samsung Note 9 modelini 9 Ağustos’ta tanıtacak.Lakin sızıntılar ile tam belli olmayan modelin artık görünüşü aksesuarları ve özellikleri netleşmiş durumda tabi ayrıca aksesuarların 9 Ağustos’taki Galaxy Note 9 etkinliğinde tanıtılıp tanıtılmayacağı şu an için bilinmiyor. 

Samsung Galaxy Note 9 modelinde ilk aksesuar olarak  bir adet “Bluetooth özellikli S Pen” ile birlikte geliyor.Bu S Pen diger kalemlerden farklı olarak üzerinde bir adet tuş bulunduruyor. Bu tuş, bilgisayar farelerinden alışık olduğumuz “sağ tık” özelliği gibi çalışıyor ve  Samsung’un çeşitli uygulamalarının kısayollarını barındırarak uygulamaların uzaktan kontrol edilebilmesini sağlıyor.

Taşınabilir bir Bluetooth cihazı olarak da görev yapan S Pen ile uzak mesafelerden otomatik zamanlayıcıyı, kamerayı, müzik çaları kontrol etmek ve çok daha fazlası mümkün hale geliyor. S Pen’in renk seçenekleri; siyahmavikahverengigrimor ve sarı olarak sıralanıyor.

İkinci aksesuar ise “Clear View” olarak adlandırılan ve stand olarak kullanılarak telefonun istenilen pozisyonda durmasını sağlayan bir kılıf yer alıyor. Bu kılıfın farklı modelleri ve renk seçenekleri mevcut lakin standart Clear View kılıfının yanısıra “silikon kılıflar” ve “deri kılıflar” da seçenekler arasında yer alıyor.

Üçünce ve son aksesuara gelecek olursak  “Koruyucu stand kılıfı” olarak adlandırılan ve dayanıklı silikon malzemeden üretilen bu kılıf aynı zamanda “U.S. MIL-SDT810G” güvenlik sertifikasına da sahip tabiki bunların lansmanda görünüp görünmeyecegi belli degil ancak 24 Ağustos’ta tüm aksesuarların, Galaxy Note 9 ile birlikte raflardaki yerini almasıyla fiyatları da hep birlikte görmüş olacağız.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Ülkemizde Bir Yerli Daha Telefon Firması Kuruluyor!
Cumhurbaşkanımız R.T.E Yerli Telefon Çagrısında Bulundu!
Xiaomi Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!
Xiaomi Mi A2`nin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir