Samsung Galaxy S10’un Tasarımı Sızdırıldı!

vzrteknoloji 21 Haz 2018

Samsung Galaxy S9 daha yeni yeni tüketicilerine yayılırken, gelecek model ile ilgili dikkat çekici bir bilgi paylaşıldı. Daha önceki sızıntıları ile tanınan Ice Universe isimli kullanıcını yaptığı paylaşıma göre Samsung Galaxy S10’un tasarımı ortaya çıktı.

Akıllı telefon dünyasında yeni bir tasarımsal geçiş döneminin içerisine giriyoruz. Dünyanın en büyük donanım ve akıllı cihaz üreticilerinden olan Samsung da gelecek yıl için planladığı tasarım değişikliğini Galaxy S10 ile uygulayacak gibi görünüyor.

Daha önce yaptığı sızıntılar ile dikkat çeken bir Twitter kullanıcısı olan Ice Universe, bu kez Galaxy S10’a ait olduğunu düşündüğü bir prototip cihazın görselini paylaştı.

Görselden de anlaşılacağı üzere Samsung, Galaxy S10 üzerinde ciddi bir değişiklik yapacak gibi görünüyor. Prototip görselden yola çıkılarak yapılan yorumlara göre yeni cihaz, alt ve üst çerçeveyi tamamen kaldırıyor ve çok daha zarif ve harikulade çekici bir tasarım sunuyor. Aynı zamanda kenar çerçevelerinin de yok denecek kadar inceldiğini de görüyoruz.Çerçeveler ile beraberinde sensör ve kamera gibi donanımların yerini sorgulatıyor.,

Oppo Find X modelinde karşılaştığımız modüller gibi gizlenmiş olması muhtemel olan sensörlerin aynı zamanda ekranın altına da saklanmış olabileceği düşünülüyor.Ekranın altına bu sensörlerin yerleştirilmesi için erken olduğu bilgisi verilmiş ve bu yılın gelecek nesil tasarım için bir geçiş yılı olduğu paylaşılmıştı.Samsung, yeni Galaxy S10 için geçiş sürecini tamamlamış ve algılayıcı sensörleri ekran altına yerleştirmeyi başarmış.Ekran altına gizlenmiş bir parmak izi okuyucusu görmemiz de olası görünüyor.

Tasarım ile ilgili olarak yeni çerçevesiz ekranın boyutunun 6.2 inç olacağı söyleniyor.Cihazın sol tarafta bir Bixby düğmesi görmemiz de olası görünüyor.Samsung Galaxy S10 lansmanına henüz 6 aylık bir süre kaldığı düşünülürse bu iddia edilen prototip, nihai sürümden önce bir dizi tasarım değişikliğine uğrayabilir.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Ülkemizde Bir Yerli Daha Telefon Firması Kuruluyor!
Cumhurbaşkanımız R.T.E Yerli Telefon Çagrısında Bulundu!
Xiaomi Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!
Xiaomi Mi A2`nin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir