Samsung, Galaxy S9’u Görmeden Denemenizi Sağlayan Uygulamasını Yayınladı!

vzrteknoloji 07 Mar 2018

Samsung’un son amiral gemisi Galaxy S9 ve S9 Plus’ı çok mu merak ediyor ve almayı mı düşünüyorsunuz? Durun; çünkü Samsung, cihazı almadan önce hangi telefonu kullanırsanız kullanın Galaxy S9’u tecrübe etmenizi sağlayan uygulamasını yayınladı.

Samsung, 25 Şubat’ta başlayan Mobil Dünya Kongresi’nde yeni amiral gemileri Galaxy S9 ve S9 Plus’ı görücüye çıkarttı. Cihazlar bir önceki model olan Galaxy S8’in kasa tasarımını çok değiştirmeden geldiler. Ancak cihazların ekran, işlemci ve özellikle de kamera performansı fazlasıyla geliştirilmiş durumda.

Samsung, daha önce Note 8 için yaptığı Samsung Deneyimi isimli projesini Galaxy S9 için de devam ettirme kararı aldı. Potasiyel kullanıcılar ya da cihazların teknik kapasitesini deneyimleyerek görmek isteyen kişiler, söz konusu uygulamayı indirerek Galaxy S9’u istedikleri cihazda tecrübe ediyorlar.

Experience app for Galaxy S9/S9+ adındaki uygulamanın 4 ana bölümü var:

Yeni Kamera ve Daha Fazlası, S9 Aksesuarları, Yardımcı Uygulamalar ve Cihaz özellikleri olarak sıralanan bu kategoriler içinde Galaxy S9 cihazlarının ve S9 ailesinin neler vadettiklerini sınırlı bir şekilde tecrübe ederek görebiliyorsunuz. Bu uygulama, özellikle teknoloji ile arası pek iyi olmayan ancak teknolojinin sunduklarını seven insanlar için birebir olmuş.

Her bölümde çeşitli videolar, sesler ve metinlerle Galaxy S9’u almadan yaşamanız sağlanıyor. Eğer deneyimin devam etmesine kararlıysanız, gidip cihazı alabiliyorsunuz.

Eğer Android 6.0 ve üzerinde bir işletim sistemine sahipseniz, uygulamayı hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz:

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Ülkemizde Bir Yerli Daha Telefon Firması Kuruluyor!
Cumhurbaşkanımız R.T.E Yerli Telefon Çagrısında Bulundu!
Xiaomi Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!
Xiaomi Mi A2`nin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir