Samsung Patronu Cezaevinden Çıktı!

vzrteknoloji 06 Şub 2018

Samsung’un patronu cezaevinden çıktı. Pek çok kişi tarafından yolsuz patron olarak nitelendirilen Jay Y. Lee hakkında 5 yıl hapis cezası verilmişti, ancak Lee, 1 yıllık bir sürenin ardından parmaklıklar ardındaki hayatından kurtuldu.

Güney Kore’nin en büyük şirketi Samsung’un varisi ve başkan yardımcısı Jay Y. Lee başlangıçta, kamu görevlilerine rüşvet vermekten suçlu bulunarak beş yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Şimdi ise, bir yıllık tutukluluğunun ardından serbest kalarak geri kalan dört yılını tutuksuz yargılanarak geçirmek üzere serbest bırakıldı.

Lee, Güney Kore devlet başkanı Park Geun-Hye’nin yargılanması için yapılan operasyonla yolsuzluk skandalının bir parçası olarak tutuklanmıştı. Savcılar, ilk başlarda, Lee için 12 yıllık bir ceza vermeyi istese de 5 yıl olarak planlanan ceza Şubat 2018 itibariyle 4 yıllık tutuksuz yargılanmaya dönüştü. Ancak, Lee erken serbest bırakılmış olsa da bir çok kişi hala ondan şüphelenmekte.

Tabi herşey bir kenera paranın gücü önemli dostlar unutmayın para gerçek insanlar dışında herşeyi satın alır.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir