Tüm Sorunları Ortadan Kaldıran iOS 11.0.1 Güncellemesi Kullanıma Sunuldu!

vzrteknoloji 27 Eyl 2017

Geçtiğimiz hafta yayınlanan  iOS 11 güncellemesi birçok problemi de beraberinde getirmişti. Son zamanlarda yayınlanan güncelleme hakkında yetkilileri şikayet yağmuruna tutan kullanıcılar sonunda muradına erdi.Apple, iOS 11 ile ortaya çıkan sorunları tamamen gideren, iOS 11.0.1 güncellemesini OTA üzerinden indirime sundu. Toplamda 250 MB boyutundaki yeni güncelleme, sistemsel sorunlara çözüm buluyor ve ciddi anlamda performans iyileştirmelerini de kullanıcılara sunuyor.

iOS 11’le gelen sorunlardan tamamen kurtulmak istiyorsanız, yeni güncellemeyi OTA üzerinden indirmenizi pek önermiyoruz. Bunun yerine bilgisiyarınızda kurulu olan iTunes yazılımı üzerinden cihazınızı güncellemenizi önermekteyiz. Tek yapmanız gereken iPhone’unuzu Lightning kabloyla bilgisayarınıza bağlayarak, iPhone’u güncelle seçeğini seçmek. Böylece en son yayınlanan iOS 11.0.1 güncellemesini en sağlıklı şekilde yüklemiş olacaksınız.

 

Fakat şunu belirtmek gerekiyor ki, OTA üzerinden güncellemeyi indirmediğinizden dolayı, iOS 11.0.1 sürümünü direkt olarak IPSW olarak çekmektesiniz. Bu da şu anlama geliyor ki indireceğiniz dosyanın boyutu 250 MB’dan 2.5 GB’a kadar çıkmakta. Her şey bittikten sonra, yeni gelen güncellemeyle birlikte, yakındığınız tüm sorunlardan kurtulmuş olacaksınız.

iOS 11.0.1 Güncelemesini Alan Modeller İse Şunlar:

iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone SE, iPad Pro 2. Nesil(12.9 inç), iPad Pro 1. Nesil(12.9 inç), iPad Pro(10.5 inç), iPad Pro(9.7 inç), iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. Nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2…

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir