Xiaomi Mi Mix 3 Modeli İlk Kez Sızdırıldı!

vzrteknoloji 01 Tem 2018

Çinli telefon üreticisi Xiaomi yeni modeli ile piyasaya girmeye hazırlanıyor. Yeni modelinin adının Mi Mix 3 olması beklenen Xiaomi, yeni modelini ilk kez sızdırdı.

Mi Mix 3, tasarımsal anlamda oldukça iddalı ve  göz dolduracak gibi görünüyor.Sızıntılardan anladıgımız kadarıyla ön kısımda devasa bir ekran taşıyan Mi Mix 3, son derece şık ve modern duruyor. Çerçevesiz ekranı sayesinde bu görünümü kazanan Mi Mix 3, piyasayı sallayacak gibi görünüyor.

Ayrıca cihazın parmak izi sensörününde ön kısımda olduğunu ve gizli konumda bulunduğunu sızdırılan fotograflarda kanıtlar nitelikte görünüyor.Tahminlere göre Mi Mix 3, Snapdragon 845 ile birlikte gelecek. Ram olarak ise 6GB veya 8GB belleğe sahip olması bekleniyor.

Mi Mix 3, Android’in en güncel versiyonu olan 8.1 Oreo işletim sistemine sahip olacak.Xiaomi mi mix modellerinde üst ve kenarlarda neredeyse hiç çerçevesi bulunmayan modelin alt tarafında ise ince bir çerçeve yer alıyordu.

Sonradan Mi Mix 2 modeliyle beklentileri karşılayamayan Xiaomi, Mi Mix 2s modeliyle o beklenen büyük dalgayı yaratamadı. Ancak görünen o ki Xiaomi bu defa oldukça iddialı görünüyor.

Vivo NEX ve Oppo Find X modellerini getiren Mi Mix 3 sızıntısında ön kamera ise gözükmüyor. Buda açılıp kapanan bir ön kameraya işaret ediliyor.Tanıtım olarakta  Mi Mix 3‘un tanıtımı ise tıpkı Mi Mix 2 modelinde olduğu gibi Eylül ayında gerçekleşecektir.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir