Xiaomi,Yeni Akıllı Saati Mi Band 3 İçin Bütçe Dostu Bir Fiyat Belirledi!

vzrteknoloji 29 May 2018

Çinli akıllı telefon ve aksesuar devi Xiaomi,uygun bütçeli ürünleri ve ürünlerinin performansları ile kullanıcıları sevindiren bir firma ayrıca 30 Mayıs’ta gerçekleştiriceği Xiaomi Mi 8 lansmanıyla birlikte duyurulması beklenen akıllı bileklik, yine efsane bir fiyatla gelecek.

Xiaomi’nin akıllı bileklik serüvenine çıkacak olursak önceki modeli Mi Band 2’nin Türkiye’de şu anda 100 TL gibi oldukça uygun bir fiyata satıldığını biliyoruz. Xiaomi, bu kez de 150 TL’den ucuz olacak Mi Band 3’ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 8, 31 Mayısta Xiaomi sever kullanıcılarına duyurulacak. 3. jenerasyon Xiaomi Mi Band’ın ise Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 8 ile aynı günde duyurulması bekleniyor. Çin’in sosyal medya platformu Weibo, Xiaomi Mi Band 3’ün 26 dolar, yani 119 TL üzerinden satışa çıkacağını söyledi. Kısacası önceki modelden yalnızca 2 dolar fazla bir maliyete çıkacak.

Lansman duyumuna göre mi 8’in 31 Mayıs günü duyurulacağı yönünde. Şirket, sınırlı sayılarda satılacak  Mi 8 SE’ye yönelik ne yazık ki henüz resmi sitelerinde detaylı bir açıklama yapmadı.Heyecan ile yeni modelini ve saatini bekliyoruz.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Ülkemizde Bir Yerli Daha Telefon Firması Kuruluyor!
Cumhurbaşkanımız R.T.E Yerli Telefon Çagrısında Bulundu!
Xiaomi Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!
Xiaomi Mi A2`nin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir